• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Fassaadid ja välisseinad

Terasest seinakattesüsteemid sobivad suurepäraselt nii uusehitustele kui ka remonditavatele hoonetele.

Profileeritud seinaplaadid


Masinaga profileeritud terasleht on kerge, ökonoomne ning kiiresti paigaldatav seinakate. Ruuki tehastes valmib ligi kolmekümne eri lainelise ja trapetsristlõikega profiilplaate fassaadi ja sisesena tarbeks. Värvitoonide ja pinnakatete valik on väga suur. Plaatide laius on standartne, pikkus aga tellija soovi järgi. Kinnituselemendid - vastavad kruvid ja needid - jäävad fassaadi pinnal nähtavale.

Painutatud seinaplaadid

Seinakattesüsteemid FASSETT ja LIBERTA valmivad teraslehe painutamise moel. FASSETT on kahe painutatud servaga piklik katteplaat fassaadile. Toodetakse kuut plaaditüüpi. Plaadi laius on standartne, pikkus fassaadi jaotusprojekti järgi, hoone mõõtudele vastavalt. Osadel FASSETT fassaadidel ei jää kinnituselemendid nähtavale.

LIBERTA on nelja painutatud servaga ristkülikuline kassett fassaadi katmiseks. Kassettidel ei ole standardmõõtmeid, vaid valmistatakse fassaadi jaotusprojekti järgi hoone mõõtudele vastavalt. Kahel kolmest LIBERTA kasseti tüübist ei ole kinnituselemendid valmis fassaadil nähtavad. Materjalina eelistatakse kõrgemaklassilisi pinnakatteid nagu PVDF, metallik-läikega PVDF, pärlendavaid PVDF HIARC ning eksklusiivset Cor-Ten terast.

Ruukki terasest fassaaditooteid saab efektselt kombineerida nii omavahel kui ka teiste fassaadimaterjalidega.

Hoone välisseinte ehitamiseks pakume mitu võimalust:
1. Hoone väliskülje poolt kinnitatakse seinte karkassipostide külge soojustusvilla ja fassaadikatet kandvad KASSETID. Sel moel saavutame lõpuni viimistletud sisepinna ning hoiame kokku välisviimistluse montaazitöödes.

2. Seinte karkassipostide külge kinnitatakse Sandwich-PANEELID. Nii valmivad lihtsalt ja kiirelt lõpuni viimistletud sise- ja välispind üheaegselt.

3. Maja seinad monteeritakse ehitusplatsil Pärnu tehases koostatud kandvatest TERMOPANEELIDEST. Sõltuvus ilmastikuoludest väheneb.

4. Ruukki tarnib ehitusplatsile juba mõõtu toodetud TERMOPROFIILID. Nendest koostatakse kohapeal termoprofiilseinad. Võrreldes puitkonstruktsiooniga kahaneb ehitusjääkide hulk olematuks.

Viimased uudised

Võtke ühendust

Facebook

Copyright © 2011 Menpluss - All Rights Reserved  Laenud, kiirlaenud, sms laenud Tallinnas