• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Vihmaveesüsteemid

Universaalsus
Ruukki vihmaveesüsteem on suurepärane lahendus sadevete ärajuhtimiseks mistahes katuselt nii uutel kui renoveeritavatel eramutel. Süsteemi erinevad komplekteerimisvõimalused tagavad ideaalse sobivuse kõikide katustega, olgu see siis katusekivi, eterniit, valtsplekk, rullmaterjal või profiilplekk.

Vastupidavus
Rennid ja torud valmistatakse 0,6mm paksusest tsingitud terasplekist, mis on mõlemalt poolt tugeva polüuretaankihiga kaetud. See tagab süsteemi vastupidavuse ilmastikuoludele – värvkate ei pragune ega kooru maha ning rennid ei muuda oma kuju suurema lumekoormuse korral. ´

Detailide ühtlane kumer vorm vähendab prügi ja mustuse liigset kuhjumist ning välimised kinnituskonksud muudavad süseemi kergesti puhastatavaks.

Lihtsus
Kõik süsteemi osad – rennid, torud, nende jätkud, otsad, kinnituskonksud, allatulekud, seinakinnitid, ühendustorud, nurgadetailid ning filtrid – on laitmatu kvaliteediga ja sobivad omavahel ideaalselt kokku. Tänu sellele on vihmaveesüsteemi paigaldamine lihtne ja vähe aega nõudev töö. Piisab vaid paarist-kolmest universaaltööriistast, kruvikeerajast ning rauasaest.

  Materjali paksus, mm Rennide mõõt, mm Torude mõõt, mm Standardvärve
Kandiline vihmaveesüsteem 0,6 144 x 80 98 x 63 3
Ümar vihmaveesüsteem 0,6 läbimõõduga 125 ja 150 vastavalt 87 ja 100 7

 

Viimased uudised

Võtke ühendust

Facebook

Copyright © 2011 Menpluss - All Rights Reserved  Laenud, kiirlaenud, sms laenud Tallinnas